Angelina
Znamení

Být sám sebou nám dává svobodu

15. 07. 2019

Denně jsme zahlceni nejvíce zprávami negativního charakteru, který v nás vyvolává strach o naše blízké a naše majetky. Když se na to podíváme z hlubšího hlediska, tak vidíme neustálou manipulaci.

více

Žena se učí přijímat a muž dávat Lásku

08. 07. 2019

Převážně to bylo dosud tak, že žena byla ta, co dávala, a muž jen bral. Nyní duchovní partner se chová jako žena. On bude dávat a ona bude jen přijímat.

více

Muž z Marsu

01. 07. 2019

Jste opravdu z jiné planety? Jak to máte s denním životem a pochopením u žen? Můžeme opravdu spolu fungovat? Toto je náhled do světa mužů, naše vnímání je zároveň návodem.

více

Novodobý Muž a Novodobá Žena ve vztazích

24. 06. 2019

Novodobý Muž a Novodobá Žena ve vztazích. Naším novým vzorem, nastaveným v dnešní společnosti, jsou dokonale vypracované postavy žen a mužů, které nám ukazují, že toto je ideál?

více

O numerologii

17. 06. 2019

Přečtěte si zajímavý článek o tom jak vznikla numerologie, s čím nám v současném životě může pomoci a o významu našeho data narození.

více

Povaha ženy dle měsíce narození- 2. část

10. 06. 2019

Existuje vysoká pravděpodobnost, že ženy narozené ve stejný měsíc mají společné některé osobnostní rysy povahy, ale Ascendent nám ukazuje velice detailní pohled charakteru.

více

Semináře


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.