Angelina
Znamení

Povaha ženy dle měsíce narození- 1. část

07. 09. 2020

Existuje vysoká pravděpodobnost, že ženy narozené ve stejný měsíc mají společné některé osobnostní rysy povahy, ale Ascendent nám ukazuje velice detailní pohled charakteru.

více

Znamení Panna

31. 08. 2020

23. srpna se své vlády ujímá Panna, která nám bude vládnout až do 22. září. A můžete věřit, že bude vládnout svědomitě, protože toto loajální znamení nikdy nic neponechá náhodě. Panny vždy vše propracují do těch nejmenších detailů, a proto je nemůže nikdy

více

Znamení Kozoroha

24. 08. 2020

Co můžete očekávat od kozoroha, co je vystihuje a čím si ho nejen v lásce nakloníte, zjistíte po přečtení mého zajímavého článku.

více

Návod na život od tibetských mudrců

17. 08. 2020

Je krásné sledovat, jak vše je propojené a síla slov je až neuvěřitelně silná. Pokud mohu doporučit, tak si zkuste pomaličku navnímat a procítit každou větu. Jen tak zůstane dlouho ve Vašem srdci

více

O Astrologii

10. 08. 2020

Víte že nám Astrologie může pomoci v mnoha praktických oblastech našeho osobního života? Mnoho zajímavostí se dozvíte právě z tohoto článku.

více

Možné příznaky nevěry

03. 08. 2020

Je to proces, který není hned zřejmý zpočátku, ale popíši pár varovných příznaků. Zkuste se zamyslet, kdy naposledy jste v posteli s ním zažily vášeň a krásné milování.

více

Semináře


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.