Angelina
Znamení

 Charitativní kalendář léčivých obrázků

 Nový Kalendář pro rok 2020

Ukázka obrázků z kalendáře na jednotlivé měsíce!

Cena :  Původní cena 249, - Kč

Akční cena 120,- Kč + poštovné a balné bez dobírky činí 70,- Kč. ( Při platbě předem na účet)

AUTORSKÝ KALENDÁŘ 12 NEJ.. ENERGETICKÝCH OBRAZŮ PRO ROK 2020.

( 30,- Kč z každého ks jde na charitu viz. níže v záhlaví - Dobrý Anděl, Světluška, Hospic atd.. )

 Originální nástěnný kalendář ve formátu A4, ve kterém najdete 12 autorských obrázků, v každém z nich je ukrytá energie daného měsíce. Stačí několik minut a obrázek Vám dodá nejenom radost, ale doplní ozdravující energii. Poté se dají obrázky vystřihnout, zalaminovat či zasklít a pověsit. Tištěno na kvalitní křídový papír, formát A4/jen pouze 200 Ks.

Autorské energ. obrazy dle přání přímo na míru

Každý můj obrázek je naplněn léčivou energií, která harmonizuje člověka, zklidňuje duši a snižuje stres. Plnohodnotná autorská reprodukce Vám udělá radost nejenom v kuchyni, v ložnici či v kanceláři, ale díky variabilitě rozměru ho lze přizpůsobit na velikost stěny.

Nejoblíbenější rozměry - 30 x 40 cm, 40 x 60 cm , 60 x 80 cm. :-) Dotaz ceny na požádání. Dá se tisknout na plátno či plastovou desku..

Výběr je z více než 50 obrazů, které lze vidět v mém portfoliu a další se do tiskové kvality teprve připravují. Ukázka viz..níže.

 

Výstaviště Lysá Nad Labem - Veletrh Flora a Umění : 16.-19.07.2020 - od 9.00 - 17.00 h

https://www.vll.cz/festival-umeni

Prodejní výstava mých obrazů + možnost objednávky mých reprodukcí, ruční výroba šperků a doprodej kalendáře - 1.Patro, budova A. Těšíme se na Vás.

Autorská kniha:

,, Angelina, dar z nebes."

 

Dlouho očekávaná kniha, na které se pracovalo více než rok, je na světě.

Nahlíží do období mých několika posledních let, která mě přivedla, na cestu pomoci lidem.

Je věnovaná všem, kteří se chtějí dozvědět více o vztazích dnešní doby a opakujících se chyb.

Kde je ta zdravá hranice svobody? Kde začíná vlezlá manipulace a podvědomé ovládaní toho druhého?

Jaké jsou zdravé hodnoty vztahu a co je nutné pochopit?

Důležité je si uvědomit , že tam, kde končí má hranice, začíná hranice toho druhého.

Pro koho je vhodná?

Pro lidi hledající pravý smysl života, který není jen o tom, co vlastním a mám. Mohu sobě říci, že jsem opravdu šťastný?
Pro lidi, kteří díky knížce pochopí, co je to si vážit sami sebe, svých rodin, partnerů a svého zdraví.
Pro lidi, kterým není jedno, jak žijí a jak hlavně chtějí žít. Navrací se Vám zpět radost ze života, posiluje osobnost člověka, prohlubuje, zkvalitňuje partnerské a rodinné vztahy.

Dále ukazuje a upozorňuje na možné životní okolnosti určité společnosti.

O knize: 

První část pojednává autobiografický příběh posledních let autorky právě ve vztazích a životním náhledu na něj, který ji inspiroval k sepsání tohoto poutavého příběhu. Upozorňuje na úskalí dnešní složité společnosti.

Jména a místa v knize byla kvůli autenticidě pozměněna. Čtivý příběh, co je v dnešní době stále možné a na co si dát pozor.

Druhá část předává důležité zkušenosti v oblastech mezilidských vztahů a poučné informace se některých věcí vyvarovat. Cenné rady, které Vám mohou zachránit více, než jen finance.

Dozvíte se, po čem lidé opravdu touží již staletí, boj o energie, manipulace a jednoduchý návod na spokojenost ve vztazích nové doby.

Velice krásným příběhem je tam pojata nesvoboda, manipulace, podvědomé ovládání a možná zjistíte, že tak žijete a je to pro Vás normální.

Velkou rizikovou skupinou jsou v dnešní době hlavně děti v těžším životním období a mladí lidé, kteří nemají dobré vztahy se svými rodiči.

Spousta lidí má v dnešní době pocit, že se mají špatně, ale přitom si stačí uvědomit hlavní hodnoty a pak jim dojde to, že to nejcennější vlastně už mají, jako je Zdraví, Štěstí, Láska a Rodina atd. Jsem přesvědčená, že vše se dá změnit. :-)

Tato kniha původně stála 199 Kč/ Nová cena 164,- Kč ( + BONUS  sleva na mé rozbory 250,- Kč ) + ( poštovné a balné 70,- Kč při platbě předem na účet = celkem 234,- Kč) .

Lokalita přímého předání: Praha, České Budějovice popř. prodejní výstavy a jinak pouze na dobírku

 

 ,, Tato kniha je dar, který Vám změní náhled na život.´´ Čtěte názory mých klientů v sekci reference.

„Láska je jedinou nadějí tohoto světa.“

                     (Sri Chinmoy)

Semináře

Nová žena nejen ve vztazích

Lhenice, Seminární prostory


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.


Reference zákazníků


Jsem výsostně spokojená s rozborem. Už si nemusím namlouvat, že si něco nezasloužím a nebo že musím za někoho trpět. Děkuji.

Maria, Praha

Dobrý den paní Hamalová, od kamarádky jsem dostala Vaši knihu a neskutečně mi pomohla. Otevřela mi oči a i někam posunula. Je to skutečně krásná kniha. Doporučuji všem.

Karolína, Strakonice

Velké díky patří paní Angelině Hamalové za to, jak úžasným způsobem dokázala vypracovat můj numerologický rozbor jen na základě datumu narození. Člověk si řekne, že to až není možné, aby tolik informací, o kterých ani neměl ponětí, o sobě najednou zjistil. Vše charakterově sedí do sebemenšího detailu. Paní Hamalová, jste prostě prvotřídní profesionálka a obdivuji Vás. Díky moc za vše! Vážím si Vás za vše, co pro lidi děláte!

Josef, Praha

Nástěnným kalendářem od Angeliny jsem byla přímo nadšená. Hned jsem si zamilovala březen a každý den jsem se na něj několik minut dívala. Energie z tohoto obrázku přímo září a cítím jeho hojivou energii. Má rekonvalescence po operaci se díky tomu o dost zlepšila. Děkuji. Pokračujte v tom dále..:-)

Eva, Plzeň

Děkuji Angelině za poutavý seminář, který mi otevřel oči. Začala jsem více chápat své jednání vůči někomu a zvýšila se mi intuice. Během chvíle se mi podařilo rozebrat svůj strach, který se postupně rozpustil. Ve vztazích jsem si udělala jasno a cítím příval energie. :-) Určitě Vás budu sledovat a na dalších seminářích posouvat se vpřed. Jsem ráda, že jsem Vás poznala.Děkuji moc..

Natalia, Netolice

Byla jsem ohromena tvoji knihou. Vůbec jsem netušila, čím vším jsi musela projít. Obdivuji tě. Jsi úžasná a hodně silná osobnost. S psaním v žádném případě nepřestávej. Jsi v tom dobrá a nenech si to nikým znepříjemnit. Těším se i na kurz o vztazích.

Inna, Praha

Děkuji moc za úžasnou knihu o vztazích. Otevřela mi ve spoustě věcí oči a určitě se mnou počítejte na Váš zajímavý seminář. Jsem ráda, že jsem Vás potkala. Přeji hodně štěstí.

Jitka, České Budějovice

,, Knížka mě naučila, že ke štěstí doopravdy nevede žádná cesta. K tomu, aby byl člověk štastný, plný lásky a radosti nepotřebuje nic speciálního. V knize každý najde malý návod na svůj ,,problém" a hlavně mnoho rozumných a pravdivých rad, jak mít fungující a láskyplný vztah. Moc a moc mi pomohla dát se ,,dohromady". Vřele doporučuji! ;-) Váš numerologický rozbor se mi plní přesně tak, jak bylo psáno. Na 100 % - Neuvěřitelné! :-D

Míša, Strakonice

Plno lidí si může vzít z tvé knihy ponaučení a pořádně se nad sebou zamyslet. Byla by škoda nenapsat další. Je z tebe cítit obrovská energie, jen se musíš umět sama nabíjet, aby tě to zbytečně nevyčerpávalo. Těším se na další knihu.

Martin, Rudná u Prahy

Ahoj Angi, rozbor se mi moc líbil, je to velice zajímavé, děkuji. Zajímavější je, že jsem spoustu věcí podvědomě věděla, jen jsem to potřebovala říct někým jiným, abych si to opravdu uvědomila! Děkuji moc, že mohu vzít osud do vlastních rukou. Ještě jednou moc a moc děkuji.

Ilčna, Vodňany

Až teraz som pochopila, přečo je dcéra taká, aká je. Přečo koná, tak ako koná, že si na nič nehraje a nic si nevymýšlá. Má to dátumom narodení a hodinou. Je to pravda. Ďakujem. 

Zuzana, Liptovský Mikuláš

Našla jsem opět radost a chuť do života a budu rozvíjet své schopnosti. Vztah dostal nyní nové rozměry a vyhovuje nám oběma. Děkuji mnohokrát.

Iva, České Budějovice

Děkuji Angelině Hamalové za zajímavý seminář o vztazích a cenné informace, které mě nadchly natolik, že jsem je ihned absolvovala v praxi a musím říci, že se mi teď ve vztahu žije volněji. Spoustu věcí jsem si s přítelem vysvětlila a i on pochopil mě.

Jana, Praha

Již nějaký čas pracuji na sobě a pochopení sama sebe, není to jednoduché pro nikoho. Tato kniha jednoduchým způsobem řekne člověku, jaké jsou priority. Jsme to jen MY a od toho se odvíjí celý nás život. Doporučuji knihu všem, co hledají sami sebe a snaží se pochopit život, takový, jaký má být a proč jsme tady. Momentálně řešíme situaci s manželem, která není nikterak jednoduchá a až tahle kniha mi otevřela oči v tom, že člověk si v první řadě musí stanovit, co je v životě pro něj důležité a co od života chce a od toho se vám bude odvíjet všechno, počínaje i vaším vztahem. Žijeme jen jednou a ten život musíme žít pro sebe, pak jsme ho opravdu schopni žít i pro vše okolo.

Markét, Strakonice

Ta kniha a Tvoje príbehy sú úžasné. Velmi sa ma dotkly a úplně uchvátily, úplně s Tebou cítím. Chytila ma za srdca a velmi sa mi páčila. Moc inspirativná stručná krásně od srdca napísaná.

Lenka, Praha

Děkuji Vám Angelino, za krásnou knihu. Uvědomte si, že dáváte dar lidem, kteří se díky ní posunou o velký kus dál. Mně kompletně změnila život. Děkuji. Teď si vážím každého dne. Přeji úspěch a sílu pro tvorbu další poutavé knihy.

Josef, Praha

Obrazy od Angi přímo miluji.. Dokonce si nechám udělat do chodby jeden ve větším formátu. Každý den mi bude dělat radost.. Už se těším.

Kačka, Praha

Nechala jsem si udělat obrázek u slečny Angeliny na zeď ve velikosti 40x60 cm, protože nikde není to, co bych cítila a chtěla. Jedině tady jsem našla a ještě k tomu mě léčí. Jsem opravdu nadšená a ještě si budu objednávat jeden do ložnice. Děkuji moc.

Kačka, Praha

Angi, děkuji moc za tvé obrázky. Nabíjí mě nádhernou energií lásky. Můj byteček je teď zařízený. Každý den se těším domů. Pokračuj a nepřestávej. Těším se na nový kalendář.

Kačka, Praha

Každý obrázek z kalendáře vysílá nádhernou energii. Hned jsem si to rukou ověřil a zakoupil hned dva. Teď se budeme harmonizovat celá rodina. To na trhu v dnešní době chybělo a zároveň pomáhá. Část z kalendáře jde na charitu. Ať se stále daří.. :-))

Jiří, Praha

Každý den pracuji při homeopatickém zjišťování nemocí spolu s kyvadlem, které mi zjišťuje sílu energetického vyzařování léčivé energie jednotlivých obrázků. Díky tomu to doporučuji svým klientům. Angelině přeji ještě více a více nápadů při malbě léčivých obrázků, aby se tak to uzdravilo více a více lidí.

Zdenka, České Budějovice

V dnešní době divné společnosti, která nás tlačí do odděleného žití Vás tato kniha vrací zpět do harmonie žití ve dvou. Já osobně jsem si prožila těžké období v podobě neustálého dávání bez zpětné vazby. Po přečtění jsem vše pochopila a uvědomila si, že se mé chování zrcadlilo nejen ve vztahu, ale i v rodině. Vše je jen o nás a o naši sebelásce. Děkuji moc za to, že jste tu pro nás. :-) Určitě se v dohledné době s Vámi domluvím na konzultaci. Vaše Janula.

Janula, Zábřeh na Moravě

Dějí se věci mezi nebem a zemí, ale, že přesná hodina a datum narození  určí až do detailů můj charakter a vlohy, kterém mám, tak to považuji za něco neskutečného.

Zdenka, Strakonice

Z určitých pasáží toho rozboru jsem byla přímo dojatá a nemohla jsem věřit svým očím, jak moc to odpovídá mému chování (často podvědomému)... Naprosto to sedí, zahlcenost, problémy ostatních lidí, život prostřednictvím druhých, hledání rovnováhy nešťastným způsobem (ode zdi ke zdi)... Musím říct, že takovouto hlubokou vnitřní pravdu o mě mi ještě nikdo nikdy neřekl a já sama jsem na ni nepřišla asi právě z toho důvodu, že jsem žila životy druhých a nevěděla, kde jsem vlastně Já. Po těch homeopatikách a po přečtení karmického rozboru se cítím mnohem lépe - klidně a vyrovnaně. Přeji Vám hodně dalších spokojených klientů.

Bohunka, Strakonice

Vaše kniha je jedním slovem úžasná. Díky ní jsem si spoustu věcí uvědomil, co jsem dělal špatně, co bych měl změnit, a že tu ženu skutečně miluji. Několikrát jsem se k určitým částem vracel a teď ji čtu už po druhé. :-)

Petr, Strakonice

Seminář mě doslova šokoval porovnáním s nynější situací a tomu, kam směřujeme. Už chápu svůj postoj svého chování a jednání vůči mužům. Těším se, že k tomu všemu již postupně všichni směřujeme. Někdo dříve či později. Přeji, ať je na Vašich seminářích co nejvíce osvícených lidí, kteří chtějí zkvalitnit svůj dosavadní život.

Petra, Praha

Sice jsem ze staré školy, ale názory paní Hamalové na semináři mě velice potěšily. Pochopila jsem, že pokud chci být v životě šťastná, musím změnit přístup a začít si sebe více vážit. Už vím, jak na to. Děkuji.

Zdeňka, Strakonice

Moc děkuji za krásný numerologický rozbor, který je velice přesný a srozumitelně napsaný. Mě ukázal, co vlastně již ve svém podvědomí vím, a že vše v tomto životě má svůj řád a čas.

Pavla, Lanškroun

Kniha mě zaujala citlivým prožitkem příběhů pisatelky. Doporučuji si ji přečíst všem, kteří začínají žít ve vztahu či zkvalitnit ten stávající.

Zdenka, Strakonice

Jsem moc ráda za rozbor, který mi ukázal mé pravé já a dal mi šanci se posunout dál. Teď vím, o co se mám opřít a cítím se sebevědoměji. Doporučuji to každému, kdo chce více pochopit sám sebe a své poslání. Děkuji za to, že tu pro nás jste.

Eva, Praha