Angelina
Znamení

Povaha ženy dle měsíce narození- 2. část

Existuje vysoká pravděpodobnost, že ženy narozené ve stejný měsíc mají společné některé osobnostní rysy povahy. Ascendent nám však ukazuje velice detailní pohled charakteru dané osoby, její sny a touhy.

 

Červenec

Červencové ženy jsou velice krásné, chytré až tajuplné. Jejich motem je právě upřímnost, při které se vyhýbají případnému blížícímu se nedorozumění a pak následným konfliktům. Zároveň očekávají to stejné od ostatních.

Srpen

Srpnové ženy navenek zaměřují svůj život pouze na sebe, ale často právě tím skrývají velké srdce pro ostatní. Tyto ženy mají smysl pro humor a nadšeně o všem komunikují. Jsou rády středem pozornosti a svou pozitivní náladou od sebe odženou všechny negativně myslící. Kvůli jejich neodolatelnosti charisma jsou muži často ztraceni.

Září

Žářijové ženy jsou velmi prátelské s vnitřní krásou duše, která vyzařuje i navenek. Často neodpouští těm, kteří je zdradily a touží po pomstě. Tyto ženy preferují spíše dlouhotrvající vztahy než krátké flirty. Očekávají hodně od lidí, kteří je milují, ale ony taky mají co nabídnout.

Říjen

Říjnové ženy mají vysokou inteligenci, silnou povahu, ale obávají se zrady, proto se často uzavírají do svého světa. Své emoce tajně skrývají, jsou velice opatrné a často nerozhodné.

Listopad

Listopadové ženy mají 6 smysl vyvinutý tak, že vidí neupřímnost již na dálku. Jakékoliv nekalé věci a ubližování se nevyplácí, protože tyto ženy vše náležitě vrací. Nebojí se říkat své názory, za kterými si pevně stojí. Často dostávají zpětnou vazbu od svého okolí v podobě nepochopení a nekomunikace.

Prosinec

Prosincové ženy jsou sice netrpělivé, ale dokáží nakonec získat vše ve svůj prospěch. Svojí optimistickou náladou a pohledem na život často nakazí své okolí. Když milují, tak se nebezpečně otevírají, címž mohou být zranitelné. Ne každý to myslí čistě a upřímně, jako ony.

Chtěli byste se dozvědět více o svých slabých, silných stránkách a stále na sobě pracovat?

Budu ráda, když se ozvete.

Vaše Angelina :-)

 

Semináře


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.

Líbil se Vám můj článek? Sdílejte ho s ostatními