Angelina
Znamení

Autorské energ. obrazy dle přání přímo na míru

Každý můj obrázek je naplněn pozitivní energií, která harmonizuje člověka, zklidňuje duši a snižuje stres. Plnohodnotná autorská reprodukce Vám udělá radost nejenom v kuchyni, v ložnici či v kanceláři, ale díky variabilitě rozměru ho lze přizpůsobit na velikost stěny.

Nejoblíbenější rozměry - 40 x 60 cm (2250,- Kč), 60 x 80 cm (4450,-Kč) včetně dopravy po celé ČR. :-) Dotaz ceny na požádání. Dá se tisknout na plátno či plastovou desku..

Výběr je z více než 50 obrazů, které lze vidět v mém portfoliu a další se do tiskové kvality teprve připravují. Ukázka viz..níže.

Novinka !!

Tvorba vždy 1 originálu obrazu ve formátu 30x40 ( cena od 3000,- Kč) , 40x50 cm (cena od 5000,- Kč) . Ukázka viz..níže.. Nové obrazy budu dávat i na FB. 

Objednejte se do mého ateliéru po telefonické domluvě a vyberte si obrázek přímo osobně a na míru. .-)

Dáme si spolu výborný šálek exkluzivní kávy Nespresso a v klidu si podle srdce vyberete.

Přes 50 obrazů (reprodukcí i originálů, mé knihy, kalendáře a dalších služeb). Pohlídáme přitom Vaše dítko.:-)

     

Kalendář léčivých obrázků k vícero využití

Ukázka obrázků z kalendáře na jednotlivé měsíce!

Cena :  Původní cena 249, - Kč  / Konečná cena 99,- Kč + poštovné a balné bez dobírky činí 70,- Kč. ( Při platbě předem na účet)

AUTORSKÝ KALENDÁŘ 12 NEJ.. ENERGETICKÝCH OBRAZŮ lze použít i na další rok dle obrázků daného měsíce nebo na harmonizaci.

 Originální nástěnný kalendář ve formátu A4, ve kterém najdete 12 autorských obrázků, v každém z nich je ukrytá energie daného měsíce. Stačí několik minut a obrázek Vám dodá nejenom radost, ale doplní ozdravující energii.

Poté se dají obrázky vystřihnout, zalaminovat či zasklít a pověsit. Pocitově si vybírát barvy, kde potřebujete léčení těla i duše. Můžete střídat.

Tištěno na kvalitní křídový papír, formát A4/jen pouze 150 Ks.

  Již proběhla v létě 2021!!!

 Výstava mé práce v Cafe Baru : ,, U Vás. ´´ v Českých Budějovicích.

 Dejte si nějaký dobrý drink, svačinku nebo výbornou kávičku a prohlídněte si mé obrázky. :-)

 https://www.budejcezadarmo.cz/directory/kavarna-u-vas/

 Kněžská 357/28, České Budějovice 1, České Budějovice, Česko

 

 Již proběhla autorská výstava

Výstaviště Lysá Nad Labem - Veletrh Flora a Umění : 16.-19.07.2020 - od 9.00 - 17.00 h

https://www.vll.cz/festival-umeni

Prodejní výstava mých obrazů + možnost objednávky mých reprodukcí, ruční výroba šperků a doprodej kalendáře - 1.Patro, budova A. 

„Láska je jedinou nadějí tohoto světa.“

                     (Sri Chinmoy)

Semináře


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.


Reference zákazníků


Z určitých pasáží toho rozboru jsem byla přímo dojatá a nemohla jsem věřit svým očím, jak moc to odpovídá mému chování (často podvědomému)... Naprosto to sedí, zahlcenost, problémy ostatních lidí, život prostřednictvím druhých, hledání rovnováhy nešťastným způsobem (ode zdi ke zdi)... Musím říct, že takovouto hlubokou vnitřní pravdu o mě mi ještě nikdo nikdy neřekl a já sama jsem na ni nepřišla asi právě z toho důvodu, že jsem žila životy druhých a nevěděla, kde jsem vlastně Já. Po těch homeopatikách a po přečtení karmického rozboru se cítím mnohem lépe - klidně a vyrovnaně. Přeji Vám hodně dalších spokojených klientů.

Bohunka, Strakonice

Děkuji Angelině Hamalové za zajímavý seminář o vztazích a cenné informace, které mě nadchly natolik, že jsem je ihned absolvovala v praxi a musím říci, že se mi teď ve vztahu žije volněji. Spoustu věcí jsem si s přítelem vysvětlila a i on pochopil mě.

Jana, Praha

Ahoj Angelino, tak mám dočtenou tvoji knihu. Děkuji za možnost ji číst a vlastnit. Je moc krásná a poučná. Díky tvým obrázkům z kalendáře i formou manter jsem veselejší a hezčí člověk. Děkuji za to, že jsem tě mohl poznat.

Míra, Čelákovice

Obrazy od Angi přímo miluji.. Dokonce si nechám udělat do chodby jeden ve větším formátu. Každý den mi bude dělat radost.. Už se těším.

Kačka, Praha

Až teraz som pochopila, přečo je dcéra taká, aká je. Přečo koná, tak ako koná, že si na nič nehraje a nic si nevymýšlá. Má to dátumom narodení a hodinou. Je to pravda. Ďakujem. 

Zuzana, Liptovský Mikuláš

Děkuji Vám Angelino, za krásnou knihu. Uvědomte si, že dáváte dar lidem, kteří se díky ní posunou o velký kus dál. Mně kompletně změnila život. Děkuji. Teď si vážím každého dne. Přeji úspěch a sílu pro tvorbu další poutavé knihy.

Josef, Praha

Byla jsem ohromena tvoji knihou. Vůbec jsem netušila, čím vším jsi musela projít. Obdivuji tě. Jsi úžasná a hodně silná osobnost. S psaním v žádném případě nepřestávej. Jsi v tom dobrá a nenech si to nikým znepříjemnit. Těším se i na kurz o vztazích.

Inna, Praha

Ahoj Angi, rozbor se mi moc líbil, je to velice zajímavé, děkuji. Zajímavější je, že jsem spoustu věcí podvědomě věděla, jen jsem to potřebovala říct někým jiným, abych si to opravdu uvědomila! Děkuji moc, že mohu vzít osud do vlastních rukou. Ještě jednou moc a moc děkuji.

Ilčna, Vodňany

Nechala jsem si udělat obrázek u slečny Angeliny na zeď ve velikosti 40x60 cm, protože nikde není to, co bych cítila a chtěla. Jedině tady jsem našla a ještě k tomu mě léčí. Jsem opravdu nadšená a ještě si budu objednávat jeden do ložnice. Děkuji moc.

Kačka, Praha

Jsem moc ráda za rozbor, který mi ukázal mé pravé já a dal mi šanci se posunout dál. Teď vím, o co se mám opřít a cítím se sebevědoměji. Doporučuji to každému, kdo chce více pochopit sám sebe a své poslání. Děkuji za to, že tu pro nás jste.

Eva, Praha

Jsem výsostně spokojená s rozborem. Už si nemusím namlouvat, že si něco nezasloužím a nebo že musím za někoho trpět. Děkuji.

Maria, Praha

Seminář mě doslova šokoval porovnáním s nynější situací a tomu, kam směřujeme. Už chápu svůj postoj svého chování a jednání vůči mužům. Těším se, že k tomu všemu již postupně všichni směřujeme. Někdo dříve či později. Přeji, ať je na Vašich seminářích co nejvíce osvícených lidí, kteří chtějí zkvalitnit svůj dosavadní život.

Petra, Praha

Našla jsem opět radost a chuť do života a budu rozvíjet své schopnosti. Vztah dostal nyní nové rozměry a vyhovuje nám oběma. Děkuji mnohokrát.

Iva, České Budějovice

Již nějaký čas pracuji na sobě a pochopení sama sebe, není to jednoduché pro nikoho. Tato kniha jednoduchým způsobem řekne člověku, jaké jsou priority. Jsme to jen MY a od toho se odvíjí celý nás život. Doporučuji knihu všem, co hledají sami sebe a snaží se pochopit život, takový, jaký má být a proč jsme tady. Momentálně řešíme situaci s manželem, která není nikterak jednoduchá a až tahle kniha mi otevřela oči v tom, že člověk si v první řadě musí stanovit, co je v životě pro něj důležité a co od života chce a od toho se vám bude odvíjet všechno, počínaje i vaším vztahem. Žijeme jen jednou a ten život musíme žít pro sebe, pak jsme ho opravdu schopni žít i pro vše okolo.

Markét, Strakonice

Kniha mě zaujala citlivým prožitkem příběhů pisatelky. Doporučuji si ji přečíst všem, kteří začínají žít ve vztahu či zkvalitnit ten stávající.

Zdenka, Strakonice

Každý obrázek z kalendáře vysílá nádhernou energii. Hned jsem si to rukou ověřil a zakoupil hned dva. Teď se budeme harmonizovat celá rodina. To na trhu v dnešní době chybělo a zároveň pomáhá. Část z kalendáře jde na charitu. Ať se stále daří.. :-))

Jiří, Praha

Jsem toho plná a budu to číst jistě ještě mnohokrát. Kdybych měla jedním slovem popsat jak na mě působí tak by to bylo slovo jednoznačně -hluboký. Překvapilo - nepřekvapilo,protože to dělám mě mé karmické zadání poctivost. Poctivost a slušnost je totiž u mě na prvním místě, až mě to někdy i ničí. Budu se těšit na pozitivní změny, které přijdou v mém životě a, které mě jistě posílí a poženou v před a vyženou mě z mé ulity. Ještě jednou děkuji.

Dana, Český Krumlov

Dějí se věci mezi nebem a zemí, ale, že přesná hodina a datum narození  určí až do detailů můj charakter a vlohy, kterém mám, tak to považuji za něco neskutečného.

Zdenka, Strakonice

Ta kniha a Tvoje príbehy sú úžasné. Velmi sa ma dotkly a úplně uchvátily, úplně s Tebou cítím. Chytila ma za srdca a velmi sa mi páčila. Moc inspirativná stručná krásně od srdca napísaná.

Lenka, Praha

Děkuji moc za úžasnou knihu o vztazích. Otevřela mi ve spoustě věcí oči a určitě se mnou počítejte na Váš zajímavý seminář. Jsem ráda, že jsem Vás potkala. Přeji hodně štěstí.

Jitka, České Budějovice

Každý den pracuji při homeopatickém zjišťování nemocí spolu s kyvadlem, které mi zjišťuje sílu energetického vyzařování léčivé energie jednotlivých obrázků. Díky tomu to doporučuji svým klientům. Angelině přeji ještě více a více nápadů při malbě léčivých obrázků, aby se tak to uzdravilo více a více lidí.

Zdenka, České Budějovice

Nástěnným kalendářem od Angeliny jsem byla přímo nadšená. Hned jsem si zamilovala březen a každý den jsem se na něj několik minut dívala. Energie z tohoto obrázku přímo září a cítím jeho hojivou energii. Má rekonvalescence po operaci se díky tomu o dost zlepšila. Děkuji. Pokračujte v tom dále..:-)

Eva, Plzeň

Jsem úplně unešený z informací z Numer. a Astrol. rozboru ohledně mého charakteru, který mi pomohl se posunout v mé cestě a ujasnit si, co vlastně chci. Vím, na co se mám teď u sebe zaměřit. Ozvu se, až se budu chtít znova posunout. Díky Angi..

Jan, Praha

Velké díky patří paní Angelině Hamalové za to, jak úžasným způsobem dokázala vypracovat můj numerologický rozbor jen na základě datumu narození. Člověk si řekne, že to až není možné, aby tolik informací, o kterých ani neměl ponětí, o sobě najednou zjistil. Vše charakterově sedí do sebemenšího detailu. Paní Hamalová, jste prostě prvotřídní profesionálka a obdivuji Vás. Díky moc za vše! Vážím si Vás za vše, co pro lidi děláte!

Josef, Praha

Moc děkuji za krásný numerologický rozbor, který je velice přesný a srozumitelně napsaný. Mě ukázal, co vlastně již ve svém podvědomí vím, a že vše v tomto životě má svůj řád a čas.

Pavla, Lanškroun

Děkuji Angelině za poutavý seminář, který mi otevřel oči. Začala jsem více chápat své jednání vůči někomu a zvýšila se mi intuice. Během chvíle se mi podařilo rozebrat svůj strach, který se postupně rozpustil. Ve vztazích jsem si udělala jasno a cítím příval energie. :-) Určitě Vás budu sledovat a na dalších seminářích posouvat se vpřed. Jsem ráda, že jsem Vás poznala.Děkuji moc..

Natalia, Netolice

Sice jsem ze staré školy, ale názory paní Hamalové na semináři mě velice potěšily. Pochopila jsem, že pokud chci být v životě šťastná, musím změnit přístup a začít si sebe více vážit. Už vím, jak na to. Děkuji.

Zdeňka, Strakonice

Angi, děkuji moc za tvé obrázky. Nabíjí mě nádhernou energií lásky. Můj byteček je teď zařízený. Každý den se těším domů. Pokračuj a nepřestávej. Těším se na nový kalendář.

Kačka, Praha

Dobrý den paní Hamalová, od kamarádky jsem dostala Vaši knihu a neskutečně mi pomohla. Otevřela mi oči a i někam posunula. Je to skutečně krásná kniha. Doporučuji všem.

Karolína, Strakonice

Děkuji za úžašně poutavé čtení zajímavé knihy. Spoustu věcí jsem si tím ve vztahu uvědomil a pracuji na jejich zlepšení.:-) Těším se na další pokračování. Určitě se ozvu. Máte velkou odvahu. Přeji hodně štěstí a spokojených klientů.

Jan, Louny

Po přečtení tvé knihy musím říci, že máš talent. Moc se mi líbila, je tam tolik moudrosti. Doporučuji každému si ji ještě několikrát pročíst. Je tam vše. Pokaždé tam objevíte nový poklad do života. Díky.

Věra, Ostrava

Zajímavé čtení a bude opravdu dobré vícekrát. Obecně vzato rozhodně souhlasí s realitou a tím jak věci jsou. Jste šikovná, děkuji velice :).

Tomáš, Chrudim

,, Knížka mě naučila, že ke štěstí doopravdy nevede žádná cesta. K tomu, aby byl člověk štastný, plný lásky a radosti nepotřebuje nic speciálního. V knize každý najde malý návod na svůj ,,problém" a hlavně mnoho rozumných a pravdivých rad, jak mít fungující a láskyplný vztah. Moc a moc mi pomohla dát se ,,dohromady". Vřele doporučuji! ;-) Váš numerologický rozbor se mi plní přesně tak, jak bylo psáno. Na 100 % - Neuvěřitelné! :-D

Míša, Strakonice

Moc děkuji za zaslaný rozbor, je to moc zajímavé! Zatím se tím "prokousávám", ale v plno větách se vidím a je to tak. Jen tak dál. :-)

Eva, Mladá Boleslav

V dnešní době divné společnosti, která nás tlačí do odděleného žití Vás tato kniha vrací zpět do harmonie žití ve dvou. Já osobně jsem si prožila těžké období v podobě neustálého dávání bez zpětné vazby. Po přečtění jsem vše pochopila a uvědomila si, že se mé chování zrcadlilo nejen ve vztahu, ale i v rodině. Vše je jen o nás a o naši sebelásce. Děkuji moc za to, že jste tu pro nás. :-) Určitě se v dohledné době s Vámi domluvím na konzultaci. Vaše Janula.

Janula, Zábřeh na Moravě

Plno lidí si může vzít z tvé knihy ponaučení a pořádně se nad sebou zamyslet. Byla by škoda nenapsat další. Je z tebe cítit obrovská energie, jen se musíš umět sama nabíjet, aby tě to zbytečně nevyčerpávalo. Těším se na další knihu.

Martin, Rudná u Prahy

Vaše kniha je jedním slovem úžasná. Díky ní jsem si spoustu věcí uvědomil, co jsem dělal špatně, co bych měl změnit, a že tu ženu skutečně miluji. Několikrát jsem se k určitým částem vracel a teď ji čtu už po druhé. :-)

Petr, Strakonice

Byla jsem jsem po operaci střeva, když jsem se v nemocnici seznámila se Zdenkou, která mi doporučila léčivý kalendář od Angeliny. Nejvíce léčivý obrázek pro mne byl z měsíce března a tak jsem poctivě každý den několik minut ho nechala na sebe působit. Neuvěřitelné, již za jeden den se mi většina pooperačních neduhů začali rychle hojit a já mohla fungovat. Hned jsem nakoupila několik ks tohoto úžasného kalendáře a rozdalala rodině.. Děkuji moc..

Věra, Plzeň