Angelina
Znamení
Angelina

Změňte svůj život k lepšímu

  • Chtěli byste více poznat sami sebe?
  • Pochopit, proč se Vám některé situace opakují?
  • Zajímá Vás, proč Vás přitahují stejní lidé?
  • Chcete pochopit své poslání a být šťastni?
  • Chcete žít konečně plnohodnotný život?
CHCI ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT

Ráda bych Vám pomohla ve Vašem životě.

Jmenuji se Angelina Hamalová, zabývám se profesionálně Numerologií, Astrologií, malováním Energetických obrázků, pořádáním tématických Seminářů a vším, co souvisí s životním a duchovním rozvojem a přírodním způsobem života.

Astrologie

Již od mého raného dětství jsem cítila,  že toužím po hlubším smyslu svého života, než jak je to u ostatních lidí okolo mne, kteří jen automaticky chodí do zaměstnání, starají se o rodinu a tak nějak pomalu zestárnou bez vyššího smyslu života.

Svůj život jsem toužila vědomě prožít, ne přežít. Svým způsobem jsem obdivovala své spolužačky, které se po dokončení střední školy hned vdaly, založily rodinu a ke spokojenému životu jim to plně stačilo.

Já ale měla stále pocit, že to pro mne není ono, že mé štěstí je jít dál svojí vlastní cestou. Odstěhovala jsem se z mé rodné Moravy a tím začala má životní pouť.

Zvídavost o alternativní směry jsem začala zaznamenávat již od 18 let svého věku. Nejdříve jsem začala malovat energetické obrázky, později se stala mojí vášní karmická numerologie, a já začala zkoumat tento zajímavý obor v mnoha životních souvislostech. V počátku jen sama na sobě, potom na nejbližší rodině, kamarádech, známých, a nakonec i na úplně cizích lidech.

Astrologie byl další obor, který mě zaujal natolik, že jsem se mu začala plně věnovat. Já sama jsem dostala rozbory od různých astrologů v podobě velkého množství stránek odborného textu, které mě ale zahltily natolik, že se mi vše pomíchalo dohromady a nakonec jsem vůbec ničemu neporozuměla. Texty byly psané většinou obecnými frázemi a pro život zcela nepoužitelné, proto jsem se rozhodla vytvářet jednodušší a srozumitelnější verze, tak, aby byly pro všechny mé zákazníky snadno a jednoduše pochopitelné.

Mými učiteli byli ti nejzkušenější z oborů této zajímavé vědy a já začala své vědomosti již uvádět do praxe. Život je můj neustálý průvodce.

Znalosti jsem si ještě rozšířila o Reiki 1. a2., Shambally 1024, Nová energie JK, Energie dávné Lemurie, Zrcadlo duše 1.,2., Kanál vniřní síly, štěstí, hojnosti a prosperity atd..

Díky své mamince jsem také mohla nahlédnout pod pokličku přírodní alternativní medicíny, jako jsou homeopatie a bylinkářství. Je krásné sledovat, že vše na světě a ve vesmíru je dokonale propojené v jeden nádherný celek a vše se navrací zpět k přírodě.

Neustálá práce na sobě mě vede stále dál v duchovním a životním rozvoji a své mnohdy draze nabyté životní zkušenosti chci předávat dál a tak pomáhat dalším lidem. Moje cesta je poznávat život skrze sebe, to jsou mé cenné zkušenosti.

V roce 2015 jsem měla možnost úspěšně projít velice těžkou zkouškou, která mě inspirovala k napsání knihy: ,, Angelina, dar z nebes.´´ Mohu Vám tímto předat své cenné zkušenosti.

Koncem roku 2016 jsem absolvovala další svůj velký posun díky duchovní i fyzické práci v pannenské přírodě v Peru v jižní Americe pod dohledem zkušených šamanů. Pomohlo mi to zcela zásadně změnit pohled na svět a na nynější situaci. Má intuice a citlivost se ještě více zvýšila.

Po mé letité praxe spokojených přátel, kamarádů a známých, jsem se na jejich žádost rozhodla rozšířit možnosti svého poradenství, právě na muže.

Činnosti, které vykonávám pro své milé zákazníky, jsou pro mne zároveň mou celoživotní vášní, koníčkem a posláním dohromady.

I kdybych za svůj život pomohla stát se lepším jen jedinému člověku, tak vím, že to vše pro mě mělo smysl...

 

Věřím, že budete s mými službami zcela spokojeni.

S Úctou, Pokorou a Láskou

Podpis Hamalová

Semináře


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.


Horoskop na měsíc listopad

Máme tady měsíc Listopad a stromy nám svou barevností a tím, že listy padají, naznačují již příchod zimy. Novoluní proběhne 7/11/2018 v 17:01 h ve znamení Štíra, které otevírá témata k řešení lásky, sexu a peněz. Úplněk v Blížencích dne 23/11/2018 v 6:39 h dokončí téma na veškeré smlouvy, dohody a úřední jednání. Budeme mít více jasno. Doporučuji řešit dárečky k Vánocům již v tomto měsíci a vyhnout se tak davové vánoční horečce. Vaše Angelina :-)

O numerologii

12. 11. 2018

Přečtěte si zajímavý článek o tom jak vznikla numerologie, s čím nám v současném životě může pomoci a o významu našeho data narození.

více


Reference zákazníků


Plno lidí si může vzít z tvé knihy ponaučení a pořádně se nad sebou zamyslet. Byla by škoda nenapsat další. Je z tebe cítit obrovská energie, jen se musíš umět sama nabíjet, aby tě to zbytečně nevyčerpávalo. Těším se na další knihu.

Martin, Rudná u Prahy

Dějí se věci mezi nebem a zemí, ale, že přesná hodina a datum narození  určí až do detailů můj charakter a vlohy, kterém mám, tak to považuji za něco neskutečného.

Zdenka, Strakonice

Ahoj Angi, rozbor se mi moc líbil, je to velice zajímavé, děkuji. Zajímavější je, že jsem spoustu věcí podvědomě věděla, jen jsem to potřebovala říct někým jiným, abych si to opravdu uvědomila! Děkuji moc, že mohu vzít osud do vlastních rukou. Ještě jednou moc a moc děkuji.

Ilčna, Vodňany

Dobrý den paní Hamalová, od kamarádky jsem dostala Vaši knihu a neskutečně mi pomohla. Otevřela mi oči a i někam posunula. Je to skutečně krásná kniha. Doporučuji všem.

Karolína, Strakonice

Jsem výsostně spokojená s rozborem. Už si nemusím namlouvat, že si něco nezasloužím a nebo že musím za někoho trpět. Děkuji.

Maria, Praha

Našla jsem opět radost a chuť do života a budu rozvíjet své schopnosti. Vztah dostal nyní nové rozměry a vyhovuje nám oběma. Děkuji mnohokrát.

Iva, České Budějovice

Již nějaký čas pracuji na sobě a pochopení sama sebe, není to jednoduché pro nikoho. Tato kniha jednoduchým způsobem řekne člověku, jaké jsou priority. Jsme to jen MY a od toho se odvíjí celý nás život. Doporučuji knihu všem, co hledají sami sebe a snaží se pochopit život, takový, jaký má být a proč jsme tady. Momentálně řešíme situaci s manželem, která není nikterak jednoduchá a až tahle kniha mi otevřela oči v tom, že člověk si v první řadě musí stanovit, co je v životě pro něj důležité a co od života chce a od toho se vám bude odvíjet všechno, počínaje i vaším vztahem. Žijeme jen jednou a ten život musíme žít pro sebe, pak jsme ho opravdu schopni žít i pro vše okolo.

Markét, Strakonice

Ta kniha a Tvoje príbehy sú úžasné. Velmi sa ma dotkly a úplně uchvátily, úplně s Tebou cítím. Chytila ma za srdca a velmi sa mi páčila. Moc inspirativná stručná krásně od srdca napísaná.

Lenka, Praha

Kniha mě zaujala citlivým prožitkem příběhů pisatelky. Doporučuji si ji přečíst všem, kteří začínají žít ve vztahu či zkvalitnit ten stávající.

Zdenka, Strakonice

Z určitých pasáží toho rozboru jsem byla přímo dojatá a nemohla jsem věřit svým očím, jak moc to odpovídá mému chování (často podvědomému)... Naprosto to sedí, zahlcenost, problémy ostatních lidí, život prostřednictvím druhých, hledání rovnováhy nešťastným způsobem (ode zdi ke zdi)... Musím říct, že takovouto hlubokou vnitřní pravdu o mě mi ještě nikdo nikdy neřekl a já sama jsem na ni nepřišla asi právě z toho důvodu, že jsem žila životy druhých a nevěděla, kde jsem vlastně Já. Po těch homeopatikách a po přečtení karmického rozboru se cítím mnohem lépe - klidně a vyrovnaně. Přeji Vám hodně dalších spokojených klientů.

Bohunka, Strakonice

,, Knížka mě naučila, že ke štěstí doopravdy nevede žádná cesta. K tomu, aby byl člověk štastný, plný lásky a radosti nepotřebuje nic speciálního. V knize každý najde malý návod na svůj ,,problém" a hlavně mnoho rozumných a pravdivých rad, jak mít fungující a láskyplný vztah. Moc a moc mi pomohla dát se ,,dohromady". Vřele doporučuji! ;-) Váš numerologický rozbor se mi plní přesně tak, jak bylo psáno. Na 100 % - Neuvěřitelné! :-D

Míša, Strakonice

Seminář mě doslova šokoval porovnáním s nynější situací a tomu, kam směřujeme. Už chápu svůj postoj svého chování a jednání vůči mužům. Těším se, že k tomu všemu již postupně všichni směřujeme. Někdo dříve či později. Přeji, ať je na Vašich seminářích co nejvíce osvícených lidí, kteří chtějí zkvalitnit svůj dosavadní život.

Petra, Praha

Jsem moc ráda za rozbor, který mi ukázal mé pravé já a dal mi šanci se posunout dál. Teď vím, o co se mám opřít a cítím se sebevědoměji. Doporučuji to každému, kdo chce více pochopit sám sebe a své poslání. Děkuji za to, že tu pro nás jste.

Eva, Praha

Velké díky patří paní Angelině Hamalové za to, jak úžasným způsobem dokázala vypracovat můj numerologický rozbor jen na základě datumu narození. Člověk si řekne, že to až není možné, aby tolik informací, o kterých ani neměl ponětí, o sobě najednou zjistil. Vše charakterově sedí do sebemenšího detailu. Paní Hamalová, jste prostě prvotřídní profesionálka a obdivuji Vás. Díky moc za vše! Vážím si Vás za vše, co pro lidi děláte!

Josef, Praha

Byla jsem ohromena tvoji knihou. Vůbec jsem netušila, čím vším jsi musela projít. Obdivuji tě. Jsi úžasná a hodně silná osobnost. S psaním v žádném případě nepřestávej. Jsi v tom dobrá a nenech si to nikým znepříjemnit.

Inna, Praha

Až teraz som pochopila, přečo je dcéra taká, aká je. Přečo koná, tak ako koná, že si na nič nehraje a nic si nevymýšlá. Má to dátumom narodení a hodinou. Je to pravda. Ďakujem. 

Zuzana, Liptovský Mikuláš

Vaše kniha je jedním slovem úžasná. Díky ní jsem si spoustu věcí uvědomil, co jsem dělal špatně, co bych měl změnit, a že tu ženu skutečně miluji. Několikrát jsem se k určitým částem vracel a teď ji čtu už po druhé. :-)

Petr, Strakonice

Sice jsem ze staré školy, ale názory paní Hamalové na semináři mě velice potěšily. Pochopila jsem, že pokud chci být v životě šťastná, musím změnit přístup a začít si sebe více vážit. Už vím, jak na to. Děkuji.

Zdeňka, Strakonice

Děkuji Angelině Hamalové za zajímavý seminář o vztazích a cenné informace, které mě nadchly natolik, že jsem je ihned absolvovala v praxi a musím říci, že se mi teď ve vztahu žije volněji. Spoustu věcí jsem si s přítelem vysvětlila a i on pochopil mě.

Jana, Praha

V dnešní době divné společnosti, která nás tlačí do odděleného žití Vás tato kniha vrací zpět do harmonie žití ve dvou. Já osobně jsem si prožila těžké období v podobě neustálého dávání bez zpětné vazby. Po přečtění jsem vše pochopila a uvědomila si, že se mé chování zrcadlilo nejen ve vztahu, ale i v rodině. Vše je jen o nás a o naši sebelásce. Děkuji moc za to, že jste tu pro nás. :-) Určitě se v dohledné době s Vámi domluvím na konzultaci. Vaše Janula.

Janula, Zábřeh na Moravě

Děkuji Vám Angelino, za krásnou knihu. Uvědomte si, že dáváte dar lidem, kteří se díky ní posunou o velký kus dál. Mně kompletně změnila život. Děkuji. Teď si vážím každého dne. Přeji úspěch a sílu pro tvorbu další poutavé knihy.

Josef, Praha