Angelina
Znamení
Angelina

Změňte svůj život k lepšímu

  • Chtěli byste více poznat sami sebe?
  • Pochopit, proč se Vám některé situace opakují?
  • Zajímá Vás, proč Vás přitahují stejní lidé?
  • Chcete pochopit své poslání a být šťastni?
  • Chcete žít konečně plnohodnotný život?
CHCI ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT

Ráda bych Vám pomohla ve Vašem životě.

Jmenuji se Angelina Hamalová, zabývám se profesionálně Numerologií, Astrologií, malováním Energetických obrázků, pořádáním tematických Seminářů a vším, co souvisí s životním a duchovním rozvojem a přírodním způsobem života.

Astrologie

Již od mého raného dětství jsem cítila,  že toužím po hlubším smyslu svého života, než jak je to u ostatních lidí okolo mne, kteří jen automaticky chodí do zaměstnání, starají se o rodinu a tak nějak pomalu zestárnou bez vyššího smyslu života.

Svůj život jsem toužila vědomě prožít, ne přežít. Svým způsobem jsem obdivovala své spolužačky, které se po dokončení střední školy hned vdaly, založily rodinu a ke spokojenému životu jim to plně stačilo.

Já ale měla stále pocit, že to pro mne není ono, že mé štěstí je jít dál svojí vlastní cestou. Odstěhovala jsem se z mé rodné Moravy a tím začala má životní pouť.

Zvídavost o alternativní směry jsem začala zaznamenávat již od 18 let svého věku. Nejdříve jsem začala malovat energetické obrázky, později se stala mojí vášní numerologie a já začala zkoumat tento zajímavý obor v mnoha životních souvislostech. V počátku jen sama na sobě, potom na nejbližší rodině, kamarádech, známých, a nakonec i na úplně cizích lidech.

Astrologie byl další obor, který mě zaujal natolik, že jsem se mu začala plně věnovat. Já sama jsem dostala rozbory od různých astrologů v podobě velkého množství stránek odborného textu, které mě ale zahltily natolik, že se mi vše pomíchalo dohromady a nakonec jsem vůbec ničemu neporozuměla. Texty byly psané většinou obecnými frázemi a pro život zcela nepoužitelné, proto jsem se rozhodla vytvářet jednodušší a srozumitelnější verze, tak, aby byly pro všechny mé zákazníky snadno a jednoduše pochopitelné.

Díky své mamince jsem také mohla nahlédnout pod pokličku přírodní alternativní medicíny, jako jsou homeopatie a bylinkářství. Je krásné sledovat, že vše na světě a ve vesmíru je dokonale propojené v jeden nádherný celek.

Neustálá práce na sobě mě vede stále dál v duchovním a životním rozvoji a své mnohdy draze nabyté životní zkušenosti chci předávat dál a pomáhat dalším lidem. Činnosti, které vykonávám pro své milé zákazníky, jsou pro mne zároveň mou celoživotní vášní, koníčkem a posláním dohromady.

I kdybych za svůj život pomohla stát se lepším jen jedinému člověku, tak vím, že to vše pro mě mělo smysl...

 

Věřím, že budete s mými službami zcela spokojeni.

S Úctou, Pokorou a Láskou

Podpis Hamalová

Semináře


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.


Horoskop na měsíc září

Dětem opět začne škola a s tím přijdou další povinnosti. Těm, kteří se přes léto vydali z peněz, doporučuji šetřit na další měsíce. Přece jenom se Vánoce rychle blíží. Kdo chce začít žít zdravě, tak teď je ta správná doba. Pro některé z Vás bude září ve znamení nových věcí v podobě práce, bydlení či stěhování. Nenechte se rozladit představou, že tu bude brzy podzim a užijte si ještě krásné babí letní počasí. Pozor na úplněk v rybách 16/9 v 19.07 hodin, který může slabším jedincům přivodit depresivní pocity a úzkosti. Důležité je přečkat tuto dobu tím, že zaměřím svoji mysl na něco pozitivního a veselého.

Víte, jaké je Vaše životní číslo?

19. 09. 2016

Chcete v sobě odhalit skryté silné a slabé stránky Vašeho charakteru? Tady máte návod zdarma na spočítání Vašeho životního čísla.

více


Reference zákazníků


Až teraz som pochopila, přečo je dcéra taká, aká je. Přečo koná, tak ako koná, že si na nič nehraje a nic si nevymýšlá. Má to dátumom narodení a hodinou. Je to pravda. Ďakujem. 

Zuzana, Liptovský Mikuláš

Z určitých pasáží toho rozboru jsem byla přímo dojatá a nemohla jsem věřit svým očím, jak moc to odpovídá mému chování (často podvědomému)... Naprosto to sedí, zahlcenost, problémy ostatních lidí, život prostřednictvím druhých, hledání rovnováhy nešťastným způsobem (ode zdi ke zdi)... Musím říct, že takovouto hlubokou vnitřní pravdu o mě mi ještě nikdo nikdy neřekl a já sama jsem na ní nepřišla asi právě z toho důvodu, že jsem žila životy druhých a nevěděla, kde jsem vlastně Já. Po těch homeopatikách a po přečtení karmického rozboru se cítím mnohem lépe - klidně a vyrovnaně. Přeji Vám hodně dalších spokojených klientů.

Bohunka, Strakonice

Dějí se věci mezi nebem a zemí, ale, že přesná hodina a datum narození  určí až do detailů můj charakter a vlohy, kterém mám, tak to považuji za něco neskutečného.

Zdenka, Strakonice

Seminář mě doslova šokoval porovnáním s nynější situací a tomu, kam směřujeme. Už chápu svůj postoj svého chování a jednání vůči mužům. Těším se, že k tomu všemu již postupně všichni směřujeme. Někdo dříve či později. Přeji, ať je na Vašich seminářích co nejvíce osvícených lidí, kteří chtějí zkvalitnit svůj dosavadní život.

Petra, Praha

Kniha mě zaujala citlivým prožitkem příběhů pisatelky. Doporučuji si ji přečíst všem, kteří začínají žít ve vztahu či zkvalitnit ten stávající.

Zdenka, Strakonice

Ahoj Angi, rozbor se mi moc líbil, je to velice zajímavé, děkuji. Zajímavější je, že jsem spoustu věcí podvědomě věděla, jen jsem to potřebovala říct někým jiným, abych si to opravdu uvědomila! Děkuji moc, že mohu vzít osud do vlastních rukou. Ještě jednou moc a moc děkuji.

Ilčna, Vodňany

Jsem moc ráda za rozbor, který mi ukázal mé pravé já a dal mi šanci se posunout dál. Teď vím, o co se mám opřít a cítím se sebevědoměji. Doporučuji to každému, kdo chce více pochopit sám sebe a své poslání. Děkuji za to, že tu pro nás jste.

Eva, Praha

Velké díky patří paní Angelině Hamalové za to, jak úžasným způsobem dokázala vypracovat můj numerologický rozbor jen na základě datumu narození. Člověk si řekne, že to až není možné, aby tolik informací, o kterých ani neměl ponětí, o sobě najednou zjistil. Vše charakterově sedí do sebemenšího detailu. Paní Hamalová, jste prostě prvotřídní profesionálka a obdivuji Vás. Díky moc za vše! Vážím si Vás za vše, co pro lidi děláte!

Josef, Praha

Našla jsem opět radost a chuť do života a budu rozvíjet své schopnosti. Vztah dostal nyní nové rozměry a vyhovuje nám oběma. Děkuji mnohokrát.

Iva, České Budějovice

Jsem výsostně spokojená s rozborem. Už si nemusím namlouvat, že si něco nezasloužím a nebo že musím za někoho trpět. Děkuji.

Maria, Praha

Ta kniha a Tvoje príbehy sú úžasné. Velmi sa ma dotkly a úplně uchvátily, úplně s Tebou cítím. Chytila ma za srdca a velmi sa mi páčila. Moc inspirativná stručná krásně od srdca napísaná.

Lenka, Praha

Sice jsem ze staré školy, ale názory paní Hamalové na semináři mě velice potěšily. Pochopila jsem, že pokud chci být v životě šťastná, musím změnit přístup a začít si sebe více vážit. Už vím, jak na to. Děkuji.

Zdeňka, Strakonice

Děkuji Angelině Hamalové za zajímavý seminář o vztazích a cenné informace, které mě nadchly natolik, že jsem je ihned absolvovala v praxi a musím říci, že se mi teď ve vztahu žije volněji. Spoustu věcí jsem si s přítelem vysvětlila a i on pochopil mě.

Jana, Praha