Angelina
Znamení
Angelina

Změňte svůj život k lepšímu

  • Chtěli byste více poznat sami sebe?
  • Pochopit, proč se Vám některé situace opakují?
  • Zajímá Vás, proč Vás přitahují stejní lidé?
  • Chcete pochopit své poslání a být šťastni?
  • Chcete žít konečně plnohodnotný život?
CHCI ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT

Ráda bych Vám pomohla ve Vašem životě.

Jmenuji se Angelina Hamalová, zabývám se profesionálně Numerologií, Astrologií, malováním Energetických obrázků, pořádáním tematických Seminářů a vším, co souvisí s životním a duchovním rozvojem a přírodním způsobem života.

Astrologie

Již od mého raného dětství jsem cítila,  že toužím po hlubším smyslu svého života, než jak je to u ostatních lidí okolo mne, kteří jen automaticky chodí do zaměstnání, starají se o rodinu a tak nějak pomalu zestárnou bez vyššího smyslu života.

Svůj život jsem toužila vědomě prožít, ne přežít. Svým způsobem jsem obdivovala své spolužačky, které se po dokončení střední školy hned vdaly, založily rodinu a ke spokojenému životu jim to plně stačilo.

Já ale měla stále pocit, že to pro mne není ono, že mé štěstí je jít dál svojí vlastní cestou. Odstěhovala jsem se z mé rodné Moravy a tím začala má životní pouť.

Zvídavost o alternativní směry jsem začala zaznamenávat již od 18 let svého věku. Nejdříve jsem začala malovat energetické obrázky, později se stala mojí vášní numerologie a já začala zkoumat tento zajímavý obor v mnoha životních souvislostech. V počátku jen sama na sobě, potom na nejbližší rodině, kamarádech, známých, a nakonec i na úplně cizích lidech.

Astrologie byl další obor, který mě zaujal natolik, že jsem se mu začala plně věnovat. Já sama jsem dostala rozbory od různých astrologů v podobě velkého množství stránek odborného textu, které mě ale zahltily natolik, že se mi vše pomíchalo dohromady a nakonec jsem vůbec ničemu neporozuměla. Texty byly psané většinou obecnými frázemi a pro život zcela nepoužitelné, proto jsem se rozhodla vytvářet jednodušší a srozumitelnější verze, tak, aby byly pro všechny mé zákazníky snadno a jednoduše pochopitelné.

Díky své mamince jsem také mohla nahlédnout pod pokličku přírodní alternativní medicíny, jako jsou homeopatie a bylinkářství. Je krásné sledovat, že vše na světě a ve vesmíru je dokonale propojené v jeden nádherný celek.

Neustálá práce na sobě mě vede stále dál v duchovním a životním rozvoji a své mnohdy draze nabyté životní zkušenosti chci předávat dál a pomáhat dalším lidem. Činnosti, které vykonávám pro své milé zákazníky, jsou pro mne zároveň mou celoživotní vášní, koníčkem a posláním dohromady.

I kdybych za svůj život pomohla stát se lepším jen jedinému člověku, tak vím, že to vše pro mě mělo smysl...

 

Věřím, že budete s mými službami zcela spokojeni.

S Úctou, Pokorou a Láskou

Podpis Hamalová

Semináře

Šťastný vztah

Praha, Seminární prostory


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.


Horoskop na měsíc prosinec

Máme tady nejkrásnější měsíc v roce, kdy nám srdce zaplesá a dárečky se pod stromečkem objeví. Láska vstoupí do všech srdcí a upřímně se projeví. Novoluní ve Střelci proběhlo 29/11 a bude působit do úplňku 14/12, který bude ve znamení Blíženců. Právě pro ně to bude důležité a hlavně několik dní před a po si více dávejte na sebe pozor. Uzavře se téma dopravních prostředků a dokončí se projekty, komunikace a vzdělávání. Další novoluní proběhne 29/12 ve znamení Kozoroha a otevře důležité téma práce, které nás bude nutit udělat zásadní rozhodnutí. Od 19/12 bude Merkur do 8/1.2017 couvat, proto radím, zálohujte si veškerá data ve Vašem PC či telefonu pro případ poruchy. Pokud máte k podpisu nějaké důležité listiny pokuste se stihnout před nebo až po daném datumu. Vyhnete se tak zbytečnému protahování. Budeme se vracet do minulosti a dořešovat věci z minula. Přeji Vás krásné svátky, klid v duši a hodně Lásky všem. Přeje Vaše Angelina :-) a to vše ještě do celého nového roku 2017.

Co je to žárlivost?

28. 11. 2016

Kolik vztahů prochází touto vzájemnou proměnou v závislosti mít toho druhého jen sobecky pro sebe a mít nad ním kontrolu každou minutu? Stalo se Vám, že Vám partner četl zprávy v mobilu, prohledával kabelku či oblečení?

více


Reference zákazníků


Jsem moc ráda za rozbor, který mi ukázal mé pravé já a dal mi šanci se posunout dál. Teď vím, o co se mám opřít a cítím se sebevědoměji. Doporučuji to každému, kdo chce více pochopit sám sebe a své poslání. Děkuji za to, že tu pro nás jste.

Eva, Praha

Seminář mě doslova šokoval porovnáním s nynější situací a tomu, kam směřujeme. Už chápu svůj postoj svého chování a jednání vůči mužům. Těším se, že k tomu všemu již postupně všichni směřujeme. Někdo dříve či později. Přeji, ať je na Vašich seminářích co nejvíce osvícených lidí, kteří chtějí zkvalitnit svůj dosavadní život.

Petra, Praha

Našla jsem opět radost a chuť do života a budu rozvíjet své schopnosti. Vztah dostal nyní nové rozměry a vyhovuje nám oběma. Děkuji mnohokrát.

Iva, České Budějovice

Dějí se věci mezi nebem a zemí, ale, že přesná hodina a datum narození  určí až do detailů můj charakter a vlohy, kterém mám, tak to považuji za něco neskutečného.

Zdenka, Strakonice

Byla jsem ohromena tvoji knihou. Vůbec jsem netušila, čím vším jsi musela projít. Obdivuji tě. Jsi úžasná a hodně silná osobnost. S psaním v žádném případě nepřestávej. Jsi v tom dobrá a nenech si to nikým znepříjemnit.

Inna, Praha

Až teraz som pochopila, přečo je dcéra taká, aká je. Přečo koná, tak ako koná, že si na nič nehraje a nic si nevymýšlá. Má to dátumom narodení a hodinou. Je to pravda. Ďakujem. 

Zuzana, Liptovský Mikuláš

Děkuji Vám Angelino, za krásnou knihu. Uvědomte si, že dáváte dar lidem, kteří se díky ní posunou o velký kus dál. Mně kompletně změnila život. Děkuji. Teď si vážím každého dne. Přeji úspěch a sílu pro tvorbu další poutavé knihy.

Josef, Praha

Jsem výsostně spokojená s rozborem. Už si nemusím namlouvat, že si něco nezasloužím a nebo že musím za někoho trpět. Děkuji.

Maria, Praha

Vaše kniha je jedním slovem úžasná. Díky ní jsem si spoustu věcí uvědomil, co jsem dělal špatně, co bych měl změnit, a že tu ženu skutečně miluji. Několikrát jsem se k určitým částem vracel a teď ji čtu už po druhé. :-)

Petr, Strakonice

Sice jsem ze staré školy, ale názory paní Hamalové na semináři mě velice potěšily. Pochopila jsem, že pokud chci být v životě šťastná, musím změnit přístup a začít si sebe více vážit. Už vím, jak na to. Děkuji.

Zdeňka, Strakonice

Děkuji Angelině Hamalové za zajímavý seminář o vztazích a cenné informace, které mě nadchly natolik, že jsem je ihned absolvovala v praxi a musím říci, že se mi teď ve vztahu žije volněji. Spoustu věcí jsem si s přítelem vysvětlila a i on pochopil mě.

Jana, Praha

Z určitých pasáží toho rozboru jsem byla přímo dojatá a nemohla jsem věřit svým očím, jak moc to odpovídá mému chování (často podvědomému)... Naprosto to sedí, zahlcenost, problémy ostatních lidí, život prostřednictvím druhých, hledání rovnováhy nešťastným způsobem (ode zdi ke zdi)... Musím říct, že takovouto hlubokou vnitřní pravdu o mě mi ještě nikdo nikdy neřekl a já sama jsem na ni nepřišla asi právě z toho důvodu, že jsem žila životy druhých a nevěděla, kde jsem vlastně Já. Po těch homeopatikách a po přečtení karmického rozboru se cítím mnohem lépe - klidně a vyrovnaně. Přeji Vám hodně dalších spokojených klientů.

Bohunka, Strakonice

Kniha mě zaujala citlivým prožitkem příběhů pisatelky. Doporučuji si ji přečíst všem, kteří začínají žít ve vztahu či zkvalitnit ten stávající.

Zdenka, Strakonice

Ta kniha a Tvoje príbehy sú úžasné. Velmi sa ma dotkly a úplně uchvátily, úplně s Tebou cítím. Chytila ma za srdca a velmi sa mi páčila. Moc inspirativná stručná krásně od srdca napísaná.

Lenka, Praha

Velké díky patří paní Angelině Hamalové za to, jak úžasným způsobem dokázala vypracovat můj numerologický rozbor jen na základě datumu narození. Člověk si řekne, že to až není možné, aby tolik informací, o kterých ani neměl ponětí, o sobě najednou zjistil. Vše charakterově sedí do sebemenšího detailu. Paní Hamalová, jste prostě prvotřídní profesionálka a obdivuji Vás. Díky moc za vše! Vážím si Vás za vše, co pro lidi děláte!

Josef, Praha

Již nějaký čas pracuji na sobě a pochopení sama sebe, není to jednoduché pro nikoho. Tato kniha jednoduchým způsobem řekne člověku, jaké jsou priority. Jsme to jen MY a od toho se odvíjí celý nás život. Doporučuji knihu všem, co hledají sami sebe a snaží se pochopit život, takový, jaký má být a proč jsme tady. Momentálně řešíme situaci s manželem, která není nikterak jednoduchá a až tahle kniha mi otevřela oči v tom, že člověk si v první řadě musí stanovit, co je v životě pro něj důležité a co od života chce a od toho se vám bude odvíjet všechno, počínaje i vaším vztahem. Žijeme jen jednou a ten život musíme žít pro sebe, pak jsme ho opravdu schopni žít i pro vše okolo.

Markét, Strakonice

Ahoj Angi, rozbor se mi moc líbil, je to velice zajímavé, děkuji. Zajímavější je, že jsem spoustu věcí podvědomě věděla, jen jsem to potřebovala říct někým jiným, abych si to opravdu uvědomila! Děkuji moc, že mohu vzít osud do vlastních rukou. Ještě jednou moc a moc děkuji.

Ilčna, Vodňany