Angelina
Znamení

Jak projevovat úctu k druhému pohlaví

07. 12. 2020

Úcta je nedílnou součástí každého vztahu a to nejenom ve vztahu k druhému partnerovi. Platí to pro vztahy s lidmi obecně. Bohužel v dnešní době se čím dál více toto slovo vytrácí ze všedního života. Čím to asi je?

více

Čínské znamení a jeho povaha

30. 11. 2020

Čínské horoskopy patří k nejstarším dochovaným astrologickým systémům na světě. První zmínky o jejich využití jsou staré přes pět tisíc let. Jak se liší od nám dobře známé astrologie západní?

více

Konec Duality v partnerství

23. 11. 2020

Stalo se Vám, že jste v partnerství dělali 90 % věcí a Vaše drahá polovička jenom 10 %? Máte pocit, že už to nezvládnete, jste unavení, strhaní, bez energie a Váš protějšek jenom kvete? Je to pak začarovaný kruh nebo začátek případného nepochopení, ba dok

více

Moudra od Charlieho Chaplina

16. 11. 2020

Psal se rok 1977 a přitom jeho slova mají v sobě obrovskou moudrost a nadčasovost nynější doby. Byl to britský herec, režisér a scénárista.

více

Milovat znamená, být k sobě upřímní

09. 11. 2020

Proč se v očích ostatních stále hrajeme na ty bezchybné a perfektní lidi? Nikdo a nic není dokonalé. Proč nechceme vidět naši pravou část a stále si něco namlouváme? Buďme k sobě přece upřímní.

více

Barvy ovlivňují naši psychiku

02. 11. 2020

Můžeme si myslet, že se nás barvy neovlivňují, ale jsou obsaženy ve všem, kam se podíváme. Jak krásně se nám dívá na východ či západ Slunce..

více

Semináře


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.